Formy płatności

Opcje płatności za produkty zakupione w sklepie ajpa.pl

  • Przesyłka za pobraniem – płatność przy odbiorze (powinieneś posiadać odliczoną kwotę).
  • Płatność online (Przelewy24) – kartą kredytową, e-przelewem.
  • Przelew zwykły – przedpłata na podstawie danych do przelewu dostępnych po złożeniu zamówienia oraz wysyłanych na adres e-mail podany podczas składania zamówienia,
  • Za pośrednictwem serwisu PayPal.

Należności za zamówienia prosimy przelewać na podany niżej nr konta:

AJPA Adam Modzelewski
IBAN: PL74 1030 0019 0109 8503 0018 0331
Nazwa banku: Bank Handlowy w Warszawie S.A.
Adres banku: ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa
BIC/SWIFT: CITIPLPX

W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia oraz login (adres e-mail).

Forma płatności PayPal

PayPal, godny zaufania lider w zakresie płatności internetowych, umożliwia kupującym i sprzedawcom wysyłanie i otrzymywanie pieniędzy przez Internet. Serwis PayPal ma ponad 150 mln użytkowników w 190 krajach i regionach.
W serwisie PayPal dane kart kredytowych użytkowników są chronione przy użyciu najnowocześniejszych systemów zabezpieczających i zapobiegających oszustwom. Dane finansowe użytkownika płacącego w serwisie PayPal nigdy nie trafiają do sprzedawcy.

Warto wiedzieć

Serwis Przelewy 24 udostępnia automatyczne płatności przelewami online z 286 banków w Polsce oraz kartami płatniczymi: Visa Classic, Visa Electron, EuroCard/MasterCard. Firma należy do liderów na polskim rynku w branżach, w których oferuje swoje usługi, kładzie ogromny nacisk na dostarczanie najwyższej jakości aplikacji i profesjonalnych usług, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Od początku swojego istnienia posługuje się szerokim zakresem narzędzi, aby finalny użytkownik płatności online, dostał to na czym mu najbardziej zależy:

  • szybkość,
  • oszczędności finansowe,
  • bezpieczeństwo,
  • prostota obsługi.
formy płatności ajpa

Jeśli wybierzesz formę płatności za pobraniem, za przesyłkę zapłacisz w momencie jej doręczenia przez kuriera. Pamiętaj, aby przygotować odliczoną kwotę. Uprzedź również np. pozostałych domowników o fakcie nadejścia przesyłki.

Dodatkowe informacje dotyczące zamówienia należy wpisywać w formularzu w trakcie składania zamówienia (przy realizacji zamówienia w sklepie ajpa.pl możesz podać inny adres wysyłki, jak również dodatkowe informacje dotyczące np. opóźnionego terminu nadania przesyłki).

POWRÓT DO SKLEPU