ADAM MODZELEWSKI

W internecie znany jestem pod nazwą AJthepolishamerican. Dlaczego akurat taka nazwa – tego możesz dowiedzieć się z mojego kanału na YouTube, do którego serdecznie zapraszam, link tutaj –> Youtube

Można powiedzieć że jestem w pewnym sensie człowiekiem renesansu. Mam wiele zainteresowań oraz talentów rozwiniętych w większym lub mniejszym stopniu. Jestem mocno ugruntowany psychicznie i wiem czego chcę od życia.

Chociaż od małego byłem bardzo aktywny fizycznie, tak naprawdę trenować systematycznie zacząłem w roku 2008, mając 16 lat. Początkowo miało to na celu podnieść moją samoocenę i wzbudzić szacunek wśród rówieśników, którego nie ukrywam, brakowało.

Z czasem jednak, chęć zaimponowania innym przerodziła się w chęć wyciszenia swojego umysłu. Zauważyłem że po regularnych treningach byłem o wiele bardziej zrównoważony i łatwiej było mi poukładać myśli w głowie.

Takim sposobem regularne treningi towarzyszyły mi nieprzerwanie nawet w takich okresach jak matura, czy sesje na uczelni wyższej. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, ale posiadam również tytuł mgr. inż. Oceanotechniki ze specjalizacją w technologiach podwodnych. Jestem poniekąd namacalnym przykładem, że jeżeli czegoś mocno chcesz od życia i uparcie realizujesz swoją wizję, to prędzej czy później osiągniesz sukces.

Marka AJPA powstała w wyniku wspaniałego zaangażowania i poparcia ze strony społeczeństwa, a dokładniej moich widzów. Ci którzy mnie znają wiedzą, że kiedy się za coś zabieram, wkładam w to całe swoje serce. Chciałbym, aby litery, czy też słowo AJPA utożsamiało się z pozytywną energią, pasją, motywacją i chęcią do życia.

Galeria zdjęć

Scroll Up