Sklep sportowy – ajpa.pl

BEZPIECZEŃSTWO
TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY
ZAUFANA MARKA
WYSOKA JAKOŚĆ

SKLEP SPORTOWY AJPA

WYMIANA TOWARU

Wymiana towaru

Zamówiłeś nieodpowiedni produkt? Wybrałeś niewłaściwy rozmiar? Bez problemu wymienimy zakupione przez Ciebie buty oraz odzież. Produkty można wymienić w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia. Wystarczy odesłać towar wraz z wypełnionym: formularz wymiany towaru.

Towar nie może być używany, opakowanie ani żaden inny element wyposażenia nie mogą nosić śladów użytkowania ani zniszczenia. Zakupiony produkt powinien być kompletny i zwrócony w oryginalnym opakowaniu wraz z pełnym wyposażeniem i dodatkami. Wymiana dotyczy tylko osób fizycznych.

Jak wymienić towar?

Towar do wymiany powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń w trakcie transportu. Przesyłkę proszę odesłać na adres sklepu oraz dołączyć oryginał dokumentu formującego, że produkt zostaje odesłany na zasadach wymiany.

Klient odpowiada za zmniejszenie wartości wymienianych Towarów wynikające z korzystania z nich w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący, jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.