Sklep sportowy – ajpa.pl

BEZPIECZEŃSTWO
TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY
ZAUFANA MARKA
WYSOKA JAKOŚĆ

SKLEP SPORTOWY AJPA

ZWROT TOWARU

Zwrot towaru

Jeśli się rozmyślisz lub towar nie spełni Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia bez podania przyczyny. Wystarczy odesłać towar wraz z wypełnionym dokumentem: odstąpienie od umowy oraz paragonem potwierdzającym zakup.

Towar nie może być używany, opakowanie ani żaden inny element wyposażenia nie mogą nosić śladów użytkowania ani zniszczenia. Zakupiony produkt powinien być kompletny i zwrócony w oryginalnym opakowaniu wraz z pełnym wyposażeniem i dodatkami. Zwrot dotyczy tylko osób fizycznych.

Jak zwrócić towar?

Zwracany towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń w trakcie transportu. Przesyłkę proszę odesłać na adres sklepu i dołączyć oryginał pisma formującego, że sprzęt zostaje odesłany na zasadach zwrotu, oraz paragon.

Klient odpowiada za zmniejszenie wartości zwracanych Towarów wynikające z korzystania z nich w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący, jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

* Powyższe zapisy nie ograniczają oraz nie wyłączają uprawnień kupującego będącego konsumentem, które przysługują mu zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta, na mocy której konsument ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia dostarczenia towaru.